MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

Neden Mobil Uygulama Yaptırılır

Mobil uygulama tablet ve akıllı telefonlar üzerinden sürekli olarak ulaşılmanız yanında google play store uygulaması üzerinden indirilmenizi sağlamaktadır.

Android veya ios işletim sistemleri tarafından kullanılan mobil yazılımlar bilgisayarlar üzerinden de işletim sistemlerine göre tasarlanmaktadır.

Firmanızın web sitesini veya sunmuş olduğunuz hizmetin kullanılması kısmında mobil uygulama devreye girmektedir.

Akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde sabit kurulum olarak gelen google play store yazılımı ile programlar indirilmektedir. Dünya genelinde hazır olarak sunulan indirme programı üzerinden insanlar istedikleri programları veya siteleri indirerek işletim sistemine kayıt etmektedir.

Akıllı cihazların işletim sistemlerine uygun olan mobil uygulamalar hizmet veya ürün satın almak isteyen kişilerin başvurdukları ilk kaynak olmaktadır.

Bu maksatla kurumsal web sitesi sahipleri mobil uygulama ile kitlesini genişletmektedir. Ne kadar fazla alanda adınız yer alır ise şirketiniz için reklamların geri dönüşü etkisi de doğru orantılı olarak artırmaktadır. Responsive tasarımları yapılmış olan web siteleri de aynı zamanda kullanıcı kolaylığını sunmaktadır.

Mobil uygulama yaptırma, yazılım uzmanlarımız tarafından sitenize uygun olarak yapılmaktadır. Site yapısını bozmadan hazırlanmış olan mobil tasarımlar farklı görüntüleme cihazlarında ekranın tam olarak dolmasını ve sunulan hizmetlerin eksiksiz olarak yansıtılmasını sağlamaktadır. Google play store günümüz verilerinde 200 milyondan fazla uygulamanın indirildiği rakipsiz reklam yeri olmaktadır.

Düşük maliyet ile mobil uygulama yaptırarak hedef kitlenizin telefonlarında, tabletlerinde veya diğer akıllı cihazlarında yer almak firmanızın rakipsiz olmasını sağlatacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz